“Shqiptarët kriminelë”, Rama për Sky News: Qeveria britanike të kërkojë falje për deklaratat

Thanks! Share it with your friends!

Close

Per informacionet me te fundit klikoni:

 • Related Videos

 • Follow News Tube

 • RSS ABC News: International

 • Top Posts

 • Web: http://abcnews.al/

  Facebook: https://www.facebook.com/abcnews.al/

  Instagram: https://instagram.com/abcnewsal

  Subscribe kanalin tone ne: youtube:https://www.youtube.com/user/abcalbanian

  #abcnews #abcnewsalbania

  “Shqiptarët kriminelë”, Rama për Sky News: Qeveria britanike të kërkojë falje për deklaratat

  Per informacionet me te fundit klikoni:

  Web: http://abcnews.al/

  Facebook: https://www.facebook.com/abcnews.al/

  Instagram: https://instagram.com/abcnewsal

  Subscribe kanalin tone ne: youtube:https://www.youtube.com/user/abcalbanian

  #abcnews #abcnewsalbania

  Comments

  Afrim says:

  Je kryeministeri me I fort

  Murrizi says:

  Ku e ke vllaun vuqiq . Ti i perzune shqiptaret e mjer .
  Ju serboruset ju shkiet qe dini Shqip vllau yt vuqiq po don me ta qi nanen ty .

  Gary Grella says:

  Te resign ministra britanike edhe edi rama edhe perpara pandemics dhe luftes shqiptare iken 2 milion shqiptare nuk mind ti menachosh resign urgent

  Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d bloggers like this: